top of page
20220715_142842.jpg

ПРО НАС

Привіт!

Ми – фітнес-клуб SILVER GYM. Це цілком новий погляд на те, яким повинен бути спортивний клуб та шлях до здорового і досяжного способу життя. Ми розвиваємо доступний, високоякісний та технологічний клуб, де кожен буде відчувати, що йому тут дійсно раді. В нашому арсеналі є тренажерний зал, групові та персональні заняття з тренером за приємними демократичними цінами.


Звідки ми

Ми з міста Бровари, знаходимося за адресою: вул.Симона Петлюри, 20-А (на 4-5 поверсі ТРЦ Rainbow вхід зліва від АТБ). Твій позитивний досвід і задоволення — наша головна ціль. І тепер нам не терпиться познайомити тебе з фітнесом!


Що нас надихає

Створюючи фітнес-клуб Silver Gym, ми надихалися вірою в перемогу, в силу людського духу, яка показала, що для людини немає нічого неможливого. Власне, ми теж так думаємо і можемо допомогти тобі досягти своєї цілі, попри те, у якій ти фізичній чи емоційній формі сьогодні. Не важливо, де ти зараз. Важливо, де ти можеш бути і які реальні, а не вигадані, цілі поставиш перед собою. Ми допоможемо тобі їх відшукати й разом їх досягнемо.


Для кого ми

Отже, ми для тих, хто вже втомився від фітнес-клубів із незрозумілими тарифами, складними річними контрактами, «вибачте-ми-все-виправимо» – клієнтським сервісом і «тут-всі-такі-круті-що-я-відчуваю-себе-зайвим». Ми також для тих, хто вже багато чого бачив і знає, і для кого якісно — це так, як має бути. Словом, для розумак, які обирають здоровий і досяжний спосіб життя крок за кроком.

Усі наші послуги: від безплатних планів тренувань до ексклюзивних індивідуальних занять створені так, аби ти не зупинявся на шляху до своєї цілі та отримував(-ла) максимум від витрачених зусиль, часу і коштів.


В що ми віримо

Ми віримо в людей і добробут. А точніше в те, що можемо покращити добробут українців. Віримо, що в сучасному світі можливо жити в балансі й дотримуватися здорових звичок: регулярної фізичної активності, здорового харчування, тренувань, усвідомленості, повноцінного сну та багато чого іншого. Ми впевнені, що будь-які зміни починаються з нас самих і необхідно без страху, крок за кроком йти до своєї цілі, як писав український поет Василь Стус:


Дороги власної не бійся,
з метою у єдине злийся —
хіба не ти — твоя мета.


А тому кожен, хто поділяє наш, натхненний цією поезією, девіз #зробисебесам, заслуговує підтримки на своєму шляху до цілі та не мусить дорого за це платити чи зобов’язувати себе контрактами.


Ми віримо, що спортклуб — це не будівля і не тренажери, а насамперед це люди зі спільною метою. Справжньою, а не нав’язаною інстаграм-красунями та красунчиками. Silver Gym — це всі наші Гості, працівники та тренери-партнери, які творять унікальну атмосферу своєю енергією та готовністю підтримати одне одного. Наша відповідальність — це відповідати головним цінностям фітнес-клубу, а саме безпеці та повазі до наших Гостей і працівників, прихильності до їхніх цілей щодо здоров’я та добробуту, якості наших послуг, внеску в розвиток здорового суспільства.

bottom of page